MAM PYTANIE
– SPOTKANIE Z O. LEONARDEM BIELECKIM OFM

GODZ. 18.00,
miejsce: klasztor Franciszkanów przy Placu Bernardyńskim

W najbliższy czwartek serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu „Rozwój duchowy”, które poprowadzi o. Leonard Bielecki OFM – nasz Duszpasterz. Jak wiecie, ojciec Leonard (razem z o. Franciszkiem Chodkowskim) prowadzi videoblog „Bez Sloganu”. W każdym odcinku ojcowie odpowiadają na jedno z pytań nadesłanych przez internautów.

Wielu z nas nurtują kwestie związane z wiarą, relacją z Bogiem i rozwojem duchowym, których dotąd nie odważyliśmy się zadać. Czasami nie ma ku temu dobrych okoliczności, czasami boimy się poruszyć kontrowersyjny temat stojąc twarzą w twarz z kapłanem. Dlatego w tym roku podczas czwartkowych spotkań z o. Leonardem będziemy mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć odpowiedzi na nasze pytania, które możemy anonimowo zostawiać w specjalnie przygotowanej skrzynce stojącej w naszej salce … lub w wirtualnej skrzynce pytań, która dostępna jest TUTAJ (wystarczy kliknąć)

Będzie to swoiste „Bez Sloganu” na żywo. 🙂 Z możliwością zadania Ojcu dodatkowych pytań oraz twórczej dyskusji. 

***
Spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00 w kościele Franciszkanów przy Placu Bernardyńskim. Następnie około godz. 19.00 udamy się do salki, a po godz. 21.00 będzie będziemy kontynuować integracją w kawiarni.

***
Jeśli jesteś absolwentem studiów przed 31. rokiem życia i szukasz wspólnoty, w której mógłbyś pobudzić puls swojej wiary oraz poznać osoby podobnie jak Ty poszukujące Boga w swojej codzienności – serdecznie zapraszamy! Dbamy o to, aby każda osoba, która przyjdzie na nasze spotkanie, poczuła się u nas dobrze.

Przydatna informacja dla nowych osób: Do salki można wejść przez furtę klasztorną zlokalizowaną między kościołem a Liceum św. Marii Magdaleny (gdyby była zamknięta, wystarczy zadzwonić). Następnie należy kierować się do drugich drzwi po lewej stronie.

***

Link do wydarzenia na Facebooku znajdziecie tutaj.

//